تهران - شهرستان بهارستان (جاده ساوه) شهر گلستان ،جنب شهرداری گلستان
وارد شوید
x
یا
x
ثبت
x

یا

چاپ برزنت

 

Brezent

Print

 چاپ روی برزنت و چادر

چاپ روی برزنت ممکنه؟. اصلا به چه دردی میخوره چاپ روی برزنت ؟ شاید باورش سخت باشه که هر تصویری که بخوایی رو میتونی با کمترین قیمت روی ترانزیت به اون بزرگی چاپ کنی...اگه براتون جالبه حتما تا آخر این مطلبو دنبال کنید.

چاپ روی برزنت

چاپ روی برزنت .یکی از کاربرد های خوب و جذاب برای مشتریان چاپ روی برزنت است . برزنت واژه چندان غریبی نیست و بیشتر مردم با این واژه آشنایی مختصری دارند و آن به علت این است که برزنت در زندگی روزمره ما استفاده های زیادی داشته از استفاده آن در چادر های مسافرتی و چادر های کامیون ترانزیت تا سایبان فروشگاه ها و بعضا کاور بعضی از دستگاه های صنعتی همه و همه از برزنت استفاده میکنند.از کاربرد های چاپ بر روی برزنتمیتوان به چاپ روی سایبان های فروشگاهی و سایبان های تبلیغاتی و حتیچاپ رو چادر برزنتی تریلی طرح مان سایبان های تفریحی و چادر های کامیون ها و وانت های باری اشاره کرد . اما مساله مهم در چاپ روی برزنت کامیون ها و ترانزیت ها اندازه چاپ آنهاست . همانگونه که میدانید ارتفاع برزنت کامیون های ترانزیت اغلب 3.5 تا 4 متر عرض لازم دارد که البته حدودا نیم متر از آن برای استفاده حاشیه و کنار و زیر کار استفاده میشود اما همانطور که قبلا هم اشاره شد اغلب دستگاه های چاپ دارای عرض 3.2 متر هستند و رول های برزنت امکان سوار شدن روی این دستگاه ها را ندارند . اما کانون آگهی تبلیغاتی آوای گلستان با دارا بودن دستگاه عرض 5 متر این توان را دارد تا بر روی برزنت هایی تا عرض 5 متر بصورت مستقیم و یکپارچه چاپ کند .  البته باید اشاره کنیم که برای اینکه بتوانیم از قابلیت چاپ تمام رنگ بر روی برزنت استفاده کنیم بهتر است از برزنت های سفید و شیری و رنگ روشن استفاده کنیم .

آیا همه چادر ها قابلیت چاپ دارند؟

سوال مهم این است که آیا می توان روی همه چادر های برزنتی چاپ کرد ؟ جواب منفیست . برای اینکه جوهر روی سطح برزنت ثابت بماند باید سطح برزنت قابلیت جذب جوهر را داشته باشد . اما اغلب برزنت ها خوشبختانه این قابلیت را دارند و در معدود مواقع نیز پیش می آید که نوع برزنت چندان کیفیت لازم جهت چاپ روی آن را ندارد. مورد دیگر برای چاپ روی برزنت رنگ اولیه برزنت است . دقت کنید که چاپ بدست آمده در لارج فورمت از ترکیب چهار رنگ اصلی است . لذا اگر رنگ زمینه غیر از رنگ سفید باشد روی طرح تاثیر گذار خواهد بود اما نه برای همه رنگها . برای مثال اگر رنگ زمینه کار زرد باشد شما به راحتی میتوانید رنگهای دارای رنگ زرد را ایجاد کنید مثل رنگ مشکی ، قرمز ، قهوه ای ، قرمز و سبز اما مطلقا نمیتوانید رنگ آبی یا سرمه ای را در آن ایجاد کنید چون رنگ زرد همواره تاثیر روی چاپ برزنت دارد.اما برای رنگ های زمینه شیری این محدودیت چاپ روی چادر برزنت کامیون طرح ایران یاساوجود ندارد و شما

میتوانید با کیفیت ترین عکسها را در آن استفاده کنید.در تصویر مربوطه مشاهده میکنید که یک طرح با رنگ آبی سرمه ای بر روی دو چادر با رنگ های متفاوت چاپ شده که اولی زمینه زرد دارد و رنگ آبی در آن به سبز تغییر کرده ، اما در کامیون دوم که از برزنت سفید استفاده شده طرح با همان رنگ آبی و نارنجی طراحی شده طبیعی است که شما اگر زمینه رنگی در کار خود داشته باشید در طراحی و حتی در نتیجه کار ، محصول و چاپ باب میل خود را نخواهید داشت.

چاپ روی سایبان فروشگاه

چاپ روی چادر سایبانسایبان های فروشگاه ها مکان بسیار مناسبی برای چاپ تبلیغات و نشان دادن برند و لوگو محصولات میباشد . امروزه که در کار بازاریابی از کوچکترین فضاهای موجود نیز برای تبلیغات استفاده میشود ، سایبان ها ی فروشگاه ها یکی از بهترین فضاهای تبلیغاتی هستند چون اغلب در محل عبور و مرور و رفت و آمد مردم قرار دارند و هم اینکه فضای نسبتا بزرگی را احاطه میکنند. بسیاری از شرکت های بزرگ و معروف از این فضا برای نمایش تبلیغات خود بر روی فروشگاه مشتریان خود هستند اما چرا فروشگاه ها از این محل برای تبلیغات خود استفاده نکنند . ما این امکان را برای شما فراهم آورده ایم تا فضای بلا استفاده روی چادر و سایبان شما را با زیبایی هر چه تمام چاپ نماییم . کافیست نصاب چادر خود را با ما آشنا نمایید

.

تصویر چاپ روی سایبان بدون متن با خطوط سبز

همچنین آمادگی خود را جهت ارائه خدمات به همه چادر دوز ها جهت چاپ روی چادر ماشین ، چادر سایبان و حتی برزنت روی وسایل بار بری را تا عرض 5 متر بصورت یکپارچه انجام دهیم.

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

دیدگاه (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

برای بهبود عملکرد سایت، این سایت از کوکی استفاده می کند و شما با ادامه استفاده موافقت خود را اعلام کرده اید