تهران - شهرستان بهارستان (جاده ساوه) شهر گلستان ،جنب شهرداری گلستان
وارد شوید
x
یا
x
ثبت
x

یا

بنر شبرنگی (رفلکتیو)

بنر شبرنگی - رفلکتیوبنر شبرنگی یا بنر رفلکتیو نوع خاص و جدیدی از بنر های تبلیغاتی می باشند که با قابلیت رفلکس نور دید تبلیغاتی بسیار زیادی را فراهم می آورد . از این گونه بنر ها در مواردی استفاده میشود که تابلو در محیط تاریک قرار داشته باشد و امکان روشن کردن تابلو با پرژکتور و غیره وجود نباشد . لذا این بنر ها قابلیت زیادی برای این نوع تبلیغ ها را دارند . باید در نظر داشته باشید که این بنر ها از یک روکش رفلکتیو که بصورت شبکه لانه زنبوری روی سطح بنر پوشیده شده است تشکیل شده . بدیهی است که قیمت این بنر ها با توجه به ضخامت بیشتر و همچنین پوشش رفلکتیو که بر روی آن ایجاد شده بالاتر از بنر های معمولی می باشد.
در ادامه لازم به ذکر است که مدیا های رفلکتیو به دوگونه بنر رفلکتیو و استیکر های رفلکتیو می باشد بدین گونه که استیکرهای رفلکتیو پس از جدا شدن از لایه محافظ قابلیت چسبیدن روی سطوح صاف را دارند و دقیقاً به مانند یک استیکر از آن استفاده می شود و تنها تفاوت آن لایه رفلکتیو کننده یا منعکس کننده نور می باشد.
نمونه بنر شبرنگی - لوکسreflective01

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

دیدگاه (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

چاپ بنر شبرنگی

برای بهبود عملکرد سایت، این سایت از کوکی استفاده می کند و شما با ادامه استفاده موافقت خود را اعلام کرده اید

چاپ فلکـس و بنر

عرض 5 متــــر

اگر تصمیم به چاپ بنــر یا فلکس با عرض بیشتر

از3/2  متر دارید حتما با ما مشورت کنید

09127069936 شیرزاد

لیست قیمت محصولات