تهران - شهرستان بهارستان (جاده ساوه) شهر گلستان ،جنب شهرداری گلستان
وارد شوید
x
یا
x
ثبت
x

یا

طرح تولد نسترن 11

6,000 تومان
کد : old-birth-11
اطلاع به دوستان

بنر تولد طرح نسترن11

در این طرح بنر از یک زمینه  سفید و نفره ای کمرنگ به صورت ابر و باد استفاده شده است که در قست بالای این طرح از بادکنگ های نقره ای و طلایی به صورت پراکند در قسمت بالای این طرح استفاده شده است در داخل این طرح از یکسری تاج های کوچک در کل طرح به صورت پراکنده و به رنگ طلایی استفاده شده است در وسط این طرح زیبا از یک فریم طلایی استفاده شده است که در داخل آن از نوشته هپی برس دی استفاده کرده است و در انتهای آن شما می توانید نام خود یا عزیزانتان را در آن جایگزین نمایید در در طرف حاشیه ها و در قسمت بالا از خط طلایی به صورت خط حاشیه استفاده شده است این طرح یک طرح لاکچری می باشد و هم برای خانم ها و هم آقایون مناسب می باشد در هنگام تولد و هنگام جشن شما می توانید از این طرح در پشت میز تولدتان استفاده نمایید و در هنگام عکاسی یک زمینه روشن زیبا را در کادر عکس خود داشته باشید .

سایر توضیحات درباره بنرتولد نسترن11

 در طرف حاشیه ها و در قسمت بالا از خط طلایی به صورت خط حاشیه استفاده شده است این طرح یک طرح لاکچری می باشد و هم برای خانم ها و هم آقایون مناسب می باشد در هنگام تولد و هنگام جشن شما می توانید از این طرح در پشت میز تولدتان استفاده نمایید و در هنگام عکاسی یک زمینه روشن زیبا را در کادر عکس خود داشته باشید .

سایز وفرمت بنر تولد نسترن 11

اندازه این بنر 30 سانت در 20سانت است  با ریزولیشن 300  که این اندازه به شما این امکان را می دهند که تا هر اندازه که دوست دارید این طرح را بزرگ نماید بدون آنکه کیفت این طرح عوض شود فرمت این طرح سی ام وای کی می باشد که این فرمت نیز به شما این امکان را می دهند که بدون هیچگونه تغییر رنگی شما می توانید این طرح را چاپ نمایید و استفاده نمایید.

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

دیدگاه (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

موارد مشابه

برای بهبود عملکرد سایت، این سایت از کوکی استفاده می کند و شما با ادامه استفاده موافقت خود را اعلام کرده اید