تهران - شهرستان بهارستان (جاده ساوه) شهر گلستان ،جنب شهرداری گلستان
وارد شوید
x
یا
x
ثبت
x

یا

چاپ و برش روی فلزات با استفاده از دستگاه لیزر فلز بر

برش فلز با لیزردستگاه برش فلز یکی از دستگاه های بسیار کاربردی میباشد که کاربرد زیادی در صنعت و هنر و بیشتر زندگی امروزی دارد. آوای گلستان با سابقه طولانی در صنعت چاپ  و تبلیغات ، پس از تجهیز این مرکز به چاپ بنر عرض 5 متر و فلکس عرض 5 متر و همچنین دستگاه اکوسالونت و فلت بد ، این افتخار را دارد تا به مشتریان عزیز اعلام نماید که سایت تبلیغاتی خود را به دستگاه برش و چاپ فلز نیز مجهز نموده است . در ادامه مطلب با موارد کاربردی و نمونه کارهای چاپ و برش لیزر فلزات بیشتر آشنا خواهید شد .

انواع دستگاه برش فلز:

دستگاه های مختلف زیادی برای برش فلز وجود دارد که هرکدام مزایا و معایب خود را دارد . این دستگاه ها بطور کلی برای برش فلز از روشهای مختلفی استفاده میکنند که میتوان به استفاده از فشار آب برای برش فلز نام برد (واترجت) و یا استفاده از تیغ های الماس و آلیاژ فلز بر را نام برد . اما بطور کلی بیشترین کاربرد و کیفیت را دستگاه برش لیزر دارا میباشد . دستگاه های برش لیزر بر حسب توان و قدرت برش به دو دسته برش فلزات و غیر فلزات تقسیم میگردد که مجموعه آوای گلستان با دارا بودن دستگاه برش فلز لیزری ، آماده ارائه خدمات می باشد.

 

 کاربرد برش و حک لیزری فلزات و نمونه کارها

کاربرد صنعتی برش فلزات با لیزر :

همانگونه که میدانید قطعات صنعتی عمدتا به خاطر تعداد زیاد و تولید انبوه با قالب و پرس ساخته میشوند که هزینه بسیار کمتری نسبت به برش با لیزر دارند و درعین حال این موضوع که دستگاه قالب و پرس ابتدا به ساکن قیمت بسیار بالایی را دارد اما در طول دراز مدت بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود . لذا از دستگاه برش لیزر برای تولید قطعات صنعتی فقط در مواقعی که تعداد قطعه مورد نیاز محدود و کم باشد استفاده میگردد . اما از نظر کیفیت دستگاه برش لیزر ظرافت بسیار خوبی را دارا میباشد و همچنین دست طراحان و تولید کنندگان قطعات صنعتی را باز میکند . دستگاه برش لیزر قدرت برش فلزات مختلف را تا قطر 2 میلیمتر دارا میباشد. ما آمادگی ارائه خدمات برش فلزات را برای کارگاه های مختلف تولیدی مانند تولید درب و پنجره ویا کارگاه های تولید دکوراسیون منازل و ... اعلام میداریم . جهت اطلاع از قیمت برش لیزر با فلزات به انتهای همین صفحه مراجعه مایید و یا از شماره های ثابت و همراه جهت آگاهی بیشتر استفاده نمایید.

کاربرد هنری برش فلزات با لیزر :

بیشترین کاربرد دستگاه برش فلزات در مصارف هنری دیده میشود که دست صنعتگران را برای تولید محصولات زیبا با استفاده از برش فلزات نمایش میدهد . در ادامه تعدادی از کاربردهای برش فلزات با استفاده از دستگاه لیزر را ملاحظه خواهید نمود.

 

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

دیدگاه (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

دکمه تماس تلگرام

برش فلزات

برای بهبود عملکرد سایت، این سایت از کوکی استفاده می کند و شما با ادامه استفاده موافقت خود را اعلام کرده اید

چاپ فلکـس و بنر

عرض 5 متــــر

اگر تصمیم به چاپ بنــر یا فلکس با عرض بیشتر

از3/2  متر دارید حتما با ما مشورت کنید

09127069936 شیرزاد

لیست قیمت محصولات