طرح لایه بازبنر تعیین جنسیت دختر یا پسر 20

بنر دختریاپسر آبی یا صورتی تعیین جنسیت 15طرح بنر تعیین جنسیت دختر یا پسر 21

طرح بنر تعیین جنسیت دختر یا پسر 21

یکی از قشنگترین و زیباترین روزهای زندگی مشترک برای هر زوج جوانی روز انتظار حضور یک فرشته کوچولو تو جمع دو نفره یا اضافه شده یک خواهر و برادر جدید در خانواده اونهاست که می توان با یک جشن زیبای این روز را زیباتر و به یاد ماندنی تر کرد.در این بنر از دو نی نی زیبا دختر و پسر استفاده شده است .

در این طرح بنر تعیین جنسیت از دو نی نی  در حال دوش گرفتن  استفاده شده است زمینه این طرح از یک زمینه با گلهای سفید ریز زیبا استفاده شده است که در قسمت دخترانه این زمینه صورتی و در قسمت پسر این زمینه آبی می باشد . در این طرح بنر تعیین جنسیت در قسمت پایین از نوشته نی نی دختر و پسر به صورت یک نوار استفاده کرده ایم و درقسمت بالای طرح نوشته دختر و پسر که در یک ابر نوشته شده است . همراه با علامت سوال دیده می شود که شما به راحتی می توانید در صورت صلاحدید خود هر قسمت که دوست ندارید را به راحتی با توجه به لایه باز بودن تصویر کم و اضافه نمایید.

سایزتودضیحات

این مجموعه با طراحی تم های دختر یا پسر و یا همان تعیین جنسیت برای شما عزیزان سعی دارد که دیزاین جشن شما را هرچه زیبا تر نماید شما عزیزان با انتخاب یکی از طرح های دختر یا پسر این مجموعه می توانید جشن خود را زیباتر و به یادماندنی تر نمایید.

طرح بنر تعیین جنسیت دختر یا پسر 21

سایز این بنرتعیین جنسیت دختر و پسر 21 سایز 30سانت در 20 سانت است  به صورت مستطیل شکل  با ریزولیشن 300  که این اندازه به شما این امکان را می دهند که تا هر اندازه که دوست دارید این طرح را بزرگ نماید بدون آنکه کیفت این طرح عوض شود فرمت این طرح سی ام وای کی می باشد که این فرمت نیز به شما این امکان را می دهند که این بنرتعیین جنسیت را بدون هیچگونه تغییر رنگی چاپ نمایید .

بنرهای سفارشی

 برای دیدن قیمت تمام شده بنر تولد پس از چاپ روی لینک قیمت بنر تولد کلیک کنید

طرح های بنر تولد کودکانه / طرح بنر دندونیطرح بنر تولد بزرگسال /  پوستر های کاغذ دیواری

 

دیدگاه (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

موارد مشابه

طرح بنر تعیین جنسیت نی نی دختر یا پسر 01

طرح بنر تعیین جنسیت نی نی دختر یا پسر 01

افزودن به سبد
طرح بنر تعیین جنسیت دختر یا پسر 02

طرح بنر تعیین جنسیت دختر یا پسر 02

افزودن به سبد
طرح بنر تعیین جنسیت دختر یا پسر 20

طرح بنر تعیین جنسیت دختر یا پسر 20

افزودن به سبد