تهران - شهرستان بهارستان (جاده ساوه) شهر گلستان ،جنب شهرداری گلستان
وارد شوید
x
یا
x
ثبت
x

یا

طرح تولد کودک دخترانه فرشته 40

3,000 تومان
کد : 40-kids-birthday-flower
اطلاع به دوستان

بنر تولد فرشته 40

در این طرح بنر تولد فرشته از یک زمینه سفید با گلهای صورتی استفاده شده است که در بالا و پایین این طرح دیده می شود در قسمت وسط این طرح از یک فریم طلایی زیبا استفاده شده است که  در بالای این فریم از یک تاج استفاده شده است که به رنگ طلایی می باشد و در داخل آن از کلمه هپی برس دی استفاده شده است و در پایین این جمله شما می توانید به راحتی اسم فرزند دلبندتان را در آن اضافه کنید .

سایزتودضیحات

در وسط این طرح بنر تولد فرشته 40 از یک زمینه سفید با توپ های صورتی کمرنگ و پررنگ استفاده شده است که در دوطرف این فریم طلایی نیز از دو فرشته با بالهای صورتی و عصای جادوی به چشم می خورد و برای آن دسته از عزیزانی که به طرح های خاص علاقه دارند می توانند در جشن تولد خود استفاده کننددر قسمت پایین این طرح از یک فریم زیبا استفاده شده است که در داخل آن کلمه تولد مبارک با اسم استفاده شده است که می توانید نام فرزند عزیزتان را در آن جاگزاری نمایید .

سایز و فرمت بنر تولد فرشته 40

سایز این بنر 30 سانت در 20 سانت است  با ریزولیشن 300  که این اندازه به شما این امکان را می دهند که تا هر اندازه که دوست دارید این طرح را بزرگ نماید بدون آنکه کیفت این طرح عوض شود فرمت این طرح سی ام وای کی می باشد که این فرمت نیز به شما این امکان را می دهند که بدون هیچگونه تغییر رنگی شما می توانید این طرح را چاپ نمایید و استفاده نمایید.

طرح بنر جشن دندونی/ طرح بنر تعیین جنسیتطرح بنر تولد بزرگسال /  پوستر های کاغذ دیواری/  چاپ بنر و فلکس عرض 5 متر

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

دیدگاه (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

برای بهبود عملکرد سایت، این سایت از کوکی استفاده می کند و شما با ادامه استفاده موافقت خود را اعلام کرده اید