بنر دوطرفه

بنر های دوطرفه یا دورو بنرهایی هستند که قابلیت چاپ روی هر دو طرف آن را دارند،همانگونه که میدانید بنر های معمولی این قابلیت را ندارند و تنها روی یک طرف آنها کوتینگ صورت گرفته (یعنی قابلیت جذب کامل رنگ را دارد) و در عین حال اگر بر روی دو طرف آن هم چاپ صورت گیرد با توجه به اینکه سایه عکس چاپ شده از پشت بنر آشکار است هر دو طرح از دو طرف بر روی هم سایه می اندازند و موجب به هم ریختگی هر دو طرف چاپ میشود . بنر های دو طرفه با توجه به اینکه یک لایه نازک تیره در بین دو لایه پشت و رو را دارد از عبور نور و سایه جلوگیری میکند و همچنین از قابلیت کوتینگ هر دو طرف برخوردار است . بنر های دوطرفه همچنین ضخامت و مقاومت بالاتری هم دارند و بیشتر کابرد آنها در پرتابلهای تبلیغاتی سطح شهر و همچنین لمپوست بنر ها می باشد. باید اشاره نیم که بنر هی دوطرفه اغلب ضخامت بالای درند و کمتر دیده می شود که بنر دو رو چاپ یا دورف کمتر از15 انس باشد.نکته مهم درباره نصب لمپوست بنر های دوطرفه این است که حتما باید در موقع لیفه کردن لمپوست بنر رعایت فاصله و خط تای آن رعایت شود که در غیر اینصورت لمپوست بنرهمیشه به صورت کج یا موج دار دیده می‌شوداغلب لمپوست بنر ها با لیفه شدن به روی پرتابل می روند ولی گاها دیده شده که با پانچ نیز اکران می گردند2slide

تفاوت اصلی و مهم

اما تفاوت اصلی و مهم بنر های دوطرفه در کوتینگ و یا حتی ضخامت بیشتر آنها نیست ، بنر های دوطرفه یک لایه عایق مشکی رنگ در بین دو طرف خود دارند که در هنگام اکران مانع از تداخل طرح های پشت و رو میشود . برای درک بهتر به بنر هایی که رو به آفتاب هستند و شما از پشت به آنها نگاه کنید متوجه میشوید که طرح روی بنر حتی از پشت بنر هم دیده میشود . طبیعی است اگر پشت بنر چاپ داشته باشد با طرح پشت آن تداخل پیدا میکند . لذا بیشترین کاربرد و عمده تفاوت بنر دوطرفه با بنر های معمولی در همین میباشد .

قیمت بنر دوطرفه

بنر دو طرفه قیمت بالاتری دارد و تقریبا هم قیمت فلکسی یا کمی پایین تر میباشد اما قیمت چاپ آن دوبار محاسبه میشود. البته در بعضی مراکز ممکن است قیمت چاپ آن حتی بیشتر از دو بار چاپ باشد زیرا این بنر ها مشکلات مربوط به خودشان را در هنگام چاپ دارند . برای مثال اگر بنر دو طرفه ای را سفارش گرفته باشیم پس از چاپ یک روی آن حتما باید منتظر بمانیم تا کاملا خشک شود و پس از آن روی دیگر بنر را چاپ کنیم . به این مساله شما باید تخمین زدن محل چاپ روی دوم را نیز اضافه کنید چون دیگر به پشت بنر دسترسی ندارید و در لحضاتی باید بصورت چشمی تخمین بزنید . حال اگر تعداد سفارشات کمی بیشتر شود و اصطلاحا یک کار تیراژ داشته باشید مشکلات دیگری نیز اضافه خواهد شد .

کاربرد بنر های دوطرفه

کاربرد بنر دوطرفه بیشتر در تبلیغات لمپوستی می باشد که در بین بلوار های شهرهای بزرگ از آنها استفاده میشود . در صورتی که درباره لمپوست سوالاتی را داشته باشید در همین سایت بصورت کامل در مورد آن توضیح داده ایم.

دیدگاه (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
برای سفارش این طرح یا خرید استند ایستاده طرح با ما تماس بگیرید تلفن ثابت 02156384322 موبایل 09127069936 شبکه های اجتماعی 09353565757