تهران - شهرستان بهارستان (جاده ساوه) شهر گلستان ،جنب شهرداری گلستان
وارد شوید
x
یا
x
ثبت
x

یا

مفهوم "عرض 5 متر " چیست ؟

اصولا دستگاه های چاپ لارج فورمت در بیشتر موارد از عرض به 320 سانتیمتر  یعنی 3 متر و 20 سانت محدود میباشند و بنا به همین مساله مدیا های موجود در بازار قریب به اتفاق به همین سایز محدود میباشد . بیشتر فروشندگان مدیای خام ، بنر و فلکس را تا ابعاد عرض 3/2 متر و طول 50 متر در انبار دارند. یقینا متوجه شده اید که این دستگاه ها از یک بعد محدود به عرض و در راستای طول محدود به 50 متر و یا 100 متر هستند . و درصورتی که یک تابلو و یا کار از هر دو طرف بیشتر از 3/2 متر باشد امکان چاپ با این دستگاه های عادی ممکن و میسر نیست . لذا بعضی از مراکز دستگاه چاپ لارج فورمتی استفاده میکنند که از عرض به 5 متر و طول 50 متر گستردگی دارد . در اصطلاح و مفهوم عامیانه به این دستگاه ها ، دستگاه عرض 5 گفته می شود

 snowa 1

 ارائه خدمات به برند های بزرگ نشان از کیفیت وپایبندی در انجام تعهداتمان می باشد.

در تصویر مقابل مشاهده میفرمایید که چاپ فلکس عرض بالا برای برند تولید وسایل خانگی در حال چاپ می باشد . امروزه برند های بزرگ توایدات و خدمات بر این باور هستند که ابعاد بیلبورد ها و تابلو های تبلیغاتی خود را در بزرگترین سایز ممکن ایحاد کنند .فلذا از بزرگترین مشتریان چاپ بنر و فلکس عرض 4 متر و 5 متر هستند

 

 

 زمان لازم برای چاپ فلکس و بنر عرض 5 متر ؟

به جرات به شما این اطمینان را خواهیم داد که سریعترین و با کیفیت ترین خدمات چاپ عرض 5 متر را به شما ارائه می نماییم . تجربه سالیان متمادی در صنعت چاپ ، مجهز بودن به دستگاه های بروز و تکنولوژی روز ، پرسنل فعال و مجرب  همگی موجب گردیده تا در ارائه خدمات چاپ بنر و فلکس همواره رضایت شما را جلب نموده باشیم . تحویل  سفارش  به روش های مختلف  از کانالهای ارتباطی ( ایمیل ، تلگرام ، واتساپ و غیره) و یا بصورت حضوری انجام میشود . و سفارشات متناسب با متراژ کار در بازه زمانی 1 تا 24 ساعت تحویل میگردد. پس از پایان مرحله چاپ . درصورت تمایل شما ارسال محصول به یکی از روش های ارسال به انتخاب شما انجام میگیرد.

 مفهوم چاپ لارج فورمت چیست ؟

دستگاه چاپ بنر و فلکس عرض 5 مترچاپ لارج فورمت در اصطلاح به چاپ هایی گفته میشود که در ابعاد بزرگ چاپ میشود . این چاپ ها که اغلب با دستگاه های لارج فورمت انجام میشود روی متریال های مربوط به لارج فورمت انجام میشود . این متریال ها عبارتند از چاپ بنر ، چاپ فلکس ، چاپ مش ، چاپ سولیت ،چاپ استیکر ، چاپ وینیل و ... .چاپ های مربوط به دیجیتال در عرصه لارج فرمت به دو گروه عمده داخلی (indoor) و خارجی (outdoor) تقسيم ميشود . و نيز نتيجه نهايي بر اساس نوع نورپردازي در دو نوع بك لايت و فرونت لايت ( نور از پشت و نور از جلو ) وجود دارد. دستگاههاي چاپ لارج فورمت ( معمولا تا عرض 2 متر را ميگويند ) و چاپ وايد فورمت (معمولا از 3 تا 5 متر را ميگويند) بر اساس نوع جوهر مصرفي نيز به چند دسته كلي تقسيم مي شوند.

کاربرد های چاپ لارج فورمت

تعریف چاپ لارج فورمت ، همان تعریفی بود که در اول پاراگراف به آن اشاره شد .اما در اصطلاح کلی ، لارج فورمت به چاپ فلکس و چاپ بنر گفته میشود و بیشترین کاربرد دستگاه های لارج فورمت در چاپ بنر و فلکس میباشد اما همه کاربرد این دستگاه این نیست . از دستگاه لارج فورمت برای چاپ بنر ، چاپ فلکس ، سولیت ، بنر دورو یا بنر دوطرفه ، بنر شبرنگی ، بنر کشسان ، استیکر ، وینیل ، مش  ، چاپ برزنت و غیره اشاره کرد. آوای گلستان جهت برآورده کردن نیاز مشتریان خود ، این مرکز را به دستگاه چاپ لارج فورمت (دستگاه چاپ فلکس و بنر) عرض 5 متر تجهیز کرده ، که با توجه به هزینه دستگاه و قیمت مدیا یا بنر خام بالاتر ، این دستگاه در اغلب مراکز چاپ وجود ندارد و بیشتر دفاتر و مراکز تبلیغاتی دارای دستگاه تا عرض 3.2 متر میباشند.

نکاتی که در مورد چاپ بنر و فلکس عرض 5 متر باید در نظر داشت :

یکی از نکات مهم در چاپ تبلیغات با عرض بالا اطمینان حاصل کردن از مرکز چاپ مورد نظر است ، متاسفانه در بیشتر موارد مشاهده شده که مراکزی که فاقد دستگاه های چاپ عرض بالا هستند از ارائه اطلاعات صحیح خود داری می نمایند و حتی در مواردی اطلاعات غلط نیز میدهند . میبینیم که با وجود اطلاع از دستگاه های پیشرفته و عرض بالا به مشتری القاء میکنند که بالاترین عرض چاپ 320 سانتیمتر است و بالاتر از آن وجود ندارد . و یا حتی ادعا می نمایند که دستگاه مورد نظر را دارند اما در نهایت بصورت واسطه عمل کرده و چاپ مربوطه را در سایت های چاپ بنر عر بالا انجام می دهند که این مساله هزینه و اتلاف وقت را برای مصرف کننده در پی دارد . ولی در مواردی پا را فراتر گذاشته و چاپ عرض بالا را بصورت دو تکه چاپ و اصطلاحا ولد مینمایند که مشتری در مقابل عمل انجام شده قرار میگیرد و متاسفانه در ادامه با جدا شدن و خراب شدن محل اتصال و پارگی این مشتری می باشد که متضرر میگردد.

 جوهر دستگاه های لارج فورمتink ava

دستگاه های چاپ لارج فورمت از نوعی مرکب و جوهر خاصی استفاده مینمایند که به این جوهر ها جوهر سالونت میگویند . این نام بخاطر وجود محلولی به نام سالونت در داخل این جوهر ها به آن اطلاق میشود . البته باید اشارهکنیم که حلال این جوهر نیز همان سالونت میباشد و در مواردی که لازم به پاک کردن این جوهر از روی مدیا یا بنر و فلکس باشد ، از حلال سالونت استفاده میشود. در بعضی از دستگاه ها که اصطلاح لارج فورمت به آنها داده میشود ممکن است از جوهر اکوسالونت استفاده شود که یک جوهر بر پایه سالونت میباشد  اما امتیازات و تفاوت هایی نسبت به سالونت داراست.

 

LARGE FORMAT PRINTER

قیمت چاپ بنر و علت تفاوت قیمت ها ؟

چاپ بنر به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که این عوامل عبارتند از ضخامت یا انس بنر ، کشور تولید کننده بنر ، ابعاد طرح ،  متراژی که قرار بر چاپ آن میباشد.جهت اطلاع از قیمت های چاپ فلکس و بنر آوای گلستان میتوانید از لینگ قیمت چاپ بنر و فلکس به صفحه مربوط به قیمت ها مراجعه کنید . مطمئنا در نگاه اول متوجه تفاوت فاحش این مرکز خواهید شد . اما با مطالعه بیشتر به شما این اطمینان خاطر داده خواهد شد که این تفاوت قیمت به هیچ عنوان منتج به کم کردن از کیفیت کار نمیباشد.

عوامل موثر در قیمت چاپ بنر:

ضخامت و انس بنر: بنر ها برحسب ضخامت آنها که با واحد انس سنجیده میشود در ضخامت های 7 انس تا 18 انس تولید میشوند که عمدتا شرکت های تولید کننده از 7،8،9،10،13،15،18 انس هستند. اما اغلب بنر های 8 انس و10 انس و13 انس بیشترین استفاده را دارند.

کشور تولید کننده بنر : بحث مرغوبیت بنر های تولید شده در سالهای اخیر بیشتر بین چین و کره بوده که در این زمینه بنر های کره ای از کیفیت بسیار خوبی برخوردار بودند اما با نوسانات قیمت و اختلاف پبدا کردن ارزش دلار به ریال عمدتا روی به استفاده از بنر های چینی و ایرانی آوردند . متاسفانه بنر های ایرانی در شروع کار هنوز به کیفیت لازم نرسیده اند . اما در راستای حمایت از تولید داخلی در اغلب موارد میتوان از آنها به عنوان جایگزین مناسب استفاده کرد.

ابعاد طرح : با توجه به اینکه دستگاه های چاپ بنر در 90 درصد موارد دارای عرض 3.2 متر میباشد لذا بنر ها تا عرض 3.2 متر از قیمت متفاوتی نسبت به بنر با عرض 5 متر میباشد . اما با این تفاسیر استفاده از بنر های بزرگ و ابعاد با عرض 4 یا 5 تاثیر بالاتری خواهد داشت و طبیعتا قیمت بیشتر.

متراژ چاپ : مثل همه مشاغل دیگر خرید با حجم بالا و تیراژ زیاد همواره در قیمت ارائه شده تاثیر دارد . لذا پیشنهاد میکنم درصورتی که حجم کار شما بیشتر از 100 متر باشد حتما بصورت تلفنی استعلام قیمت نمایید

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

دیدگاه (1)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است
این نظر توسط مدیر سایت کمینه شده است

سلام وقت بخیر لطفا در مورد چاپ عکس پیوست راهنمایی فرمایید
در ضمن گوشه های کار بدون پانچ باشد
سایز عکس را چرا قبول نمیکنه و ارور میده ؟

قیمت چاپ بنر و فلکس عـرض 5 متـر

نوع کالا یا خدمات

قیمت (تومان)

فلکس چینی عرض  5 متر

45000

فلکس کره ای عرض  5 متر

65000

6500 عرض  5 متر 10 انس

25000

بنر عـرض 5 متر 13 انس

28000

----
نمونه بنر ها و فلکس های عرض بالا

دکمه تماس تلگرام

چاپ بنر و فلکس(عرض 5 متر )

برای بهبود عملکرد سایت، این سایت از کوکی استفاده می کند و شما با ادامه استفاده موافقت خود را اعلام کرده اید

چاپ فلکـس و بنر

عرض 5 متــــر

اگر تصمیم به چاپ بنــر یا فلکس با عرض بیشتر

از3/2  متر دارید حتما با ما مشورت کنید

09127069936 شیرزاد

لیست قیمت محصولات