بنر شبرنگی (رفلکتیو)

بنر شبرنگی - رفلکتیوبنر شبرنگی یا بنر رفلکتیو نوع خاص و جدیدی از بنر های تبلیغاتی می باشند که با قابلیت رفلکس نور دید تبلیغاتی بسیار زیادی را فراهم می آورد . از این گونه بنر ها در مواردی استفاده میشود که تابلو در محیط تاریک قرار داشته باشد و امکان روشن کردن تابلو با پرژکتور و غیره وجود نباشد . لذا این بنر ها قابلیت زیادی برای این نوع تبلیغ ها را دارند . باید در نظر داشته باشید که این بنر ها از یک روکش رفلکتیو که بصورت شبکه لانه زنبوری روی سطح بنر پوشیده شده است تشکیل شده . بدیهی است که قیمت این بنر ها با توجه به ضخامت بیشتر و همچنین پوشش رفلکتیو که بر روی آن ایجاد شده بالاتر از بنر های معمولی می باشد.
در ادامه لازم به ذکر است که مدیا های رفلکتیو به دوگونه بنر رفلکتیو و استیکر های رفلکتیو می باشد بدین گونه که استیکرهای رفلکتیو پس از جدا شدن از لایه محافظ قابلیت چسبیدن روی سطوح صاف را دارند و دقیقاً به مانند یک استیکر از آن استفاده می شود و تنها تفاوت آن لایه رفلکتیو کننده یا منعکس کننده نور می باشد.
نمونه بنر شبرنگی - لوکسreflective01

دیدگاه (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
برای سفارش این طرح یا خرید استند ایستاده طرح با ما تماس بگیرید تلفن ثابت 02156384322 موبایل 09127069936 شبکه های اجتماعی 09353565757