لیست قیمت پوستر دیواری
#

نوع کالا یا خدمات

قیمت

شــــــرح
1 پوستر دیواری برفکی 45000 تومان کاغذ دیواری قابل شستشو برفکی-کیفیت اکوسالونت
2 پوستر دیواری چرمی 47000 تومان
کاغذ دیواری قابل شستشو چرمی- کیفیت اکوسالونت
3 پوستر دیواری اکریلی 50000 تومان کاغذ دیواری قابل شستشو اکریلی- کیفیت اکوسالونت
4 پوستر دیواری برفکی یووی 85000 تومان کاغذ دیواری قابل شستشو برفکی-کیفیت یووی
5 پوستر دیواری چرمی-یووی 90000 تومان کاغذ دیواری قابل شستشو چرمی- کیفیت یووی
6 پوستر دیواری اکریلی- یووی 95000 تومان کاغذ دیواری قابل شستشو اکریلی- کیفیت یووی

کاغذ دیواری های سه بعدی و فانتزی

طرح های لایه باز پوستر سه بعدی کاغذ دیواری

 

امروزه یکی از بیشترین استفاده در دکوراسیون منزل ها استفاده از کاغذ دیواری می باشد که انواع طرح ها با کیفیت ها و به تناسب این دو قیمت های متفاوتی دارد . استفاده از کاغذ دیواری بعنوان یک پوشش در منازل یا ادارات و یا در محیط های تجاری و سالن ها امروزه از طرفداران بسیاری برخوردار است .کاغذ دیواری با توجه به طیف رنگ و تنوع طرح می توانند مکمل وسایل خانه شما شود .

در این نوع از پوشش که مزایای بسیاری دارد و یکی از مزایای آن سرعت نصب و تمیز بودن نصب آن است و همچنین هر دیواری را به سرعت به زیباترین حالت ممکن پوشش می دهند.همچنین سرب برای کودکان مضر است و در اکثر رنگها سرب وجود دارد اما در کاغد دیواری از این ماده مضر استفاده نشده و برای کودکان بخصوص در سنین پایین اکثر افراد ترجیه می دهند از پوشش کاغذ دیواری یا پوستر دیواری برای پوشش منزل خود استفاده نمایند.

 

انواع کاغذ دیواری از نظر کیفیت

کاغذ دیواری هایی که در بازار وجود دارند، معمولا الیافی، قابل شستشو، ضد خش و ضربه، آکوستیک و با طول عمر بالا و مرغوب هستند و می توانند جایگزین خوبی برای دیگر پوشش های دیواری باشند.کاغذ دیواری ها از لحاظ کیفیت کاغذ به انواع مختلفی تقسیم می شوند که یکی از این دسته ها کاغذ دیواری های است که قابلیت شستشو ندارد و از گرم کاغذ کمتری برخوردار است اما قیمت پایینی دارد و برای مکانی که برای مدت زمان کوتاهی می خواهد استفاده شود مناسب است اما نوع دیگری از کاغذ های دیواری کاغذ هایی با گرم های بالا و کیفیت فوق العاده و قابل شستشو هستند که به تناسب کیفیت آن قیمت بالاتری نسبت به کاغذ های قبلی دارند.

انواع کاغذ دیواری از نظر طرح

اگر کاغذ دیوار ی دارای طرح های ریز و منظم باشد جلوه اتاق را به خود اختصاص می دهند و مبلمان و دیکر وسایل منزل زیاد جلوه ندارد اما در طرح هایی که به صورت پراکنده و با زاویه قرار گرفته اند محیط را پویا و زنده می کند و از حالت سکون در میاورد و کلا طرح های زیزالی انرژی زا هستند .

کاغذ دیواری با طرح گل فضای خانه رادنج و دلنشین می کند و بیشتر برای محیط های آرام استفاده می شود مخصوصا برای محل هایی مثل اتاق خواب اگر طرح به صورت افقی باشد خانه را وسیع میکند اگر طرح به صورت عمودی باشد دیوار اتاق را بلند تر می کند .

  

 تاثیر پوستر های کاغذ دیواری در محیط

تاثیر پوستر کاغذ دیواری سه بعدی در محیط

کاغذ دیواری هایی که رنگ گرم مانندنارنجی، زرد، ، قرمز، آجری، زرشکی و هلویی دارند، محیط را دلنشین  می کنند. با استفاده از این رنگها می توانید فضا را دنج و خوشایند کنید.. برای دور هم جمع شدندر نظر گرفته اید استفاده کنید. استفاده از رنگهای گرم در اتاق های شمالی هم توصیه می شود.کاغذ های دیواری امروزه نه به  عنوان یک پوشش و بیشتر از یک پوشش به عنوان یک دیزاین در منازل و سالن ها و ادارات استفاده می شود زیرا ما می توانیم با استفاده از یک طرح مناسب یک محیط زیبا داشته باشیم مثلا برای ساختمان هایی با دیوار کوتاه باید از طرحهایی استفاده شود که جلوه دیوارها را بلند تر نشان دهند و برای محیط های کوچک باید از رنگهای روشن استفاده شود که فضا را بزرگتر نمایش دهند

برای اتاق هایی با نور کم باید از کاغذ های روشن استفاده شود که محیط را دلباز و دلنشین نشان دهندانتخاب یک تصویر مناسب در آپارتمان های کوچک امروزی که حس خفگی را به ما القا می کند می تواند کمک کند که از آن فشار و رخوت انسان را خارج نماید مثلا در بعضی از طرحها که جلوه محیطی سبز و جنگل را در جلوی چشمان ما نمایان می کند دیوار بسته اتاق دیگر در آن جلوه خود را از دست داده و یک محیط باز  و سه بعدی را به ما می دهند.

در طرحها سه بعد که دیوار را باز جلوه می دهند و انگار انسان را به زندگی در یک دنیا ی خارج از آن حریم ها دعوت می نماید که در کشور ما و در شهر های بزرگی مانند تهران که تمام پنجره ها و ویوهای آن به یک دیوار یا یک محیط بسته ختم می شود انتخاب برخی از طرحها این حس را از بین می برد و خانه و محیط زندگی را دلنشین تر می نماید.

حال با تمام این تفاسیر در خصوص استفاده از کاغذ های دیواری نسل جدید کاغذ دیواری که خیلی مورد علاقه افراد قرار گرفت و تنوع زیادی دارد پوستر های کاغذ دیواری می باشد.

 

انواع پوستر کاغذ دیواری

  پوستر های آماده :این نسل از کاغذ های دیواری مزایای بسیار زیادی نسبت به کاغذ دیوار های معمولی دارد اولا این نوع از نسل کاغذ دیواری به دو دسته پوسترهای آماده و پوسترهای سفارشی تقسیم می شود در پوستر های آماده شما پوستر هایی با اندازه ها و قیمت های مختلف و با کیفیت های مختلف دارید که می توانید برای دیوار خود انتخاب نمایید اما یکی از مشکلات این نوع از پوستر های این است که سفارشی نیستند .

پوستر های سفارشی :در پوستر های سفارشی دست شما برای تغییر در اندازه پوستر باز است شما می توانید اندازه این نوع پوستر ها را به تناسب مکان و دیواری که قرار است در آن نصب شود پوستر بدون آنکه قسمتی از طرح را برش زده یا قسمتی از دیوار را پوشش ندهد شما می توانید اندازه دیوار را بدهید و به تناسب آن از یک پوستر با اندازه دلخواه دیوار خود را تحویل بگیرید. اکثر پوستر های موجود در این مجموعه با بیش از 15 سال سابقه کار در این زمینه و استفاده از دستگاههای فوق پیشرفته با کیفیت بالا و رنگ با کیفیت عالی و قیمت مناسب چاپ می گردد . شما عزیزان می توانید  نوع کاغذ را انتخاب و با تضمین این طرحها را چاپ و استفاده نمایید و از آن لذت ببرید.

طرح های پوستر دیواری (آیا می شود قسمتی از طرح را کم و زیاد کنیم ؟)

ava

ava3پوستر های دیواری که انواع و مدل های خاصی دارند و شما عزیزان برای هر قسمت از منزل یا اداره یا سالن و ... باید طرح خود را متناسب انتخاب کنید زیرا تنوع این نوع محصول بسیار زیاد است در این نوع از پوستر ها که بیش از 2000 نوع  در این مجموعه دارند.

شما حتی امکان این را دارید که چون اکثر طرحها به صورت کاملا لایه باز هستند .شما از یک طرح خوشتان بیاد و از قسمتی از طرح رضایت نداشته و یا فکر می کنید اگر قسمتی از طرح بزرگتر و یا کوچکتر باشد با سلیقه شما سازگار تر است ،باطرحهای پوستر دیواری در این مجموعه شما این امکان را نیز دارید .مجموعه آوای گلستان افتخار این را دارد که این پوستر ها چاپ و به سراسر کشور در اسرع وقت ارسال نماید .

این مجموعه با توجه به آنکه هدف رضایت مشتری می باشد قیمت ها و همچنین کیفیت کار را مورد نظر خود قرار داده است و به صورت کاملا رقابتی از کلیه رقبای خود قیمت را تا حد امکان برای مصرف کننده کاهش داده است این مجموعه حتی با فروش فایل های لایه باز با قیمت بسیار فوق العاده مناسب به شما امکان این را می دهند که طرح را با قیمت مناسب خریداری و هر کجا که دوست دارند می توانند چاپ نمایند.

انواع پوستر کاغذ دیواری از نظر طراحی

این پوستر های کاغذ دیواری انواع مختلفی از نوع طرح را نیز دارد مانند طرحهای طلایی ،طرحهای گل ،طرحهای کلاسیک ، طرحهای فانتزی، طرحهای طبیعت ، طرحهای سه بعدی و ... که هر کدام از این طرحها را شما می توانید با سلیقه خود در مکان دلخواه و با اندازه دلخواه خود چاپ و استفاده نمایید.

 پوستر کاغذ دیواری با طرح گل :

w fl 005 k

طرحهای گل که انواع مختلفی دارد کاربرد های مختلفی هم دارند چون این نوع از طرحها رنگهای مختلفی دارند برای اتاق های پذیرایی و اتاق خواب ها و یا حتی برای مغازه ها و سالن های عروسی و ... بسیار مناسب هستند و می توان با یک تم خاص و زیبا و استفاده از این پوستر ها روی یک دیوار جلوه زیبایی به آن مکان بخشید هر چقدر که دیزاین یک اتاق خواب را با رنگ دلنشین وزیبا انتخاب نمایید به اندازه انتخاب یک پوستر برای یک دیوار خواب جلوه آن را زیبا تر نمی کند . استفاده از این پوستر ها برای اتاق ها می تواند کاربردهای آن اتاق را گویا تر نماید مثلا در اتاق خواب چون محیط آرامش بخشی است باید از رنگها و طرحهایی که به انسان آرامش می دهند استفاده شود و در اتاق کاریا مطالعه می توان از طرحهای با قابلیت پویا بودن و شاداب شدن استفاده نمود .

 

 

طرحهای سه بعدی:

w 012 3d k

 

که این روزه طرفداران زیادی دارد خود دسته های مختلفی دارد سه بعدی طرح گل سه بعدی طرح کلاسیک و ... که شما عزیزان با توجه به مکان استفاه از این طرحها می توانید طرح را انتخاب و چاپ نمایید مثلا در یک اداره شما می توانید از طرحهای خاص استفاده نمایید اما در منزل شما می توانید از طرحهای سه بعدی طلایی و یا سه بعدی منظره و یا گل و... استفاده نمایید مثلا بایک دکوراسیون طلایی در منزل یا دکوراسیون و مبلمان های سفید شما می توانید از یک طرح طلایی سه بعدی استفاده نمایید

طرحهای پوستر کاغذدیواری طرح سه بعدی طلایی: کاربرد این نوع از پوستر های دیواری بیشتر در سالن های عقد و عروسی یا تالار های پذیرایی  است این طرحها را می توان در لابی هتل ها نیز استفاده کرد و زیبایی مکان را فوق العاده تر نمود

 

 

  • پوستر کاغذ دیواری طرح کودکان 

  • 10 wk k

در طرحهای کارتنی که مورد علاقه کودکان است به دلیل آنکه یکی از مهمترین و خاص ترین دوره های زندگی هر انسانی دوران کودکی آن فرد می باشد و کل شخصیت وجودی یک فرد در دوران کودکی آن شکل می گیرد .

ما می توانیم با انتخاب یک طرح خاص و با کمک به تخیلات و شخصیت های مورد علاقه کودکتان برای پرورش استعداد های او به او کمک نماییم مثلا وقتی کودکمان به موجودات دریایی علاقه دارد می توانیم با انتخاب یک طرح دریایی کارتنی محیط پرورش او را مساعد تر نماییم مثلا کودکانی که به فضا علاقه دارند. این پوستر ها باتوجه به تنوع عکس و طرح خود می توانند به والدین برای انتخاب و پرورش استعداد کودک کمک نمایند .

کودکانی که علاقه زیادی یه شخصیت های کارتنی و حیوانات دارند می توانند از طرحهای جنگل استفاه نمایند و کودکانی که با تخیلات خود بازی می کنند می توان از طرحهای رویایی که هم متناسب با نی نی های بازمزه دختر و هم متناسب یا نی نی های بامزه پسر است می توانند طرح خود را انتخاب وبرای کودک فضای دلنشین تری را داشته باشند.. این پوستر های کاغذ دیواری  را می توان بجر استفاده در منزل در مکان هایی که کودکان در آن رفت آمد دارند استفاده نمود مانند مهد کودک ها و ...ا

امروزه با پیشرفت تکنولوژی خانواده ها دوست دارند یک محیط دلنشین را برای فرزندان و پرورش ذهن وتخیلات آنها فراهم نمایند سرویس های چوبی که طرح های مانند ماشین و کشتی و .. برای آقا پسرها و طرح هایی مانند خانه های فانتزی و زیبا برای دختر خانم ها و همچنین سرویس هایی برای آرامش کودکان فراهم شده است می توانیم با انتخاب یک پوستر کاغذ دیواری زیبا به اندازه دیوار اتاق کودکمان به زیبایی و دلنشین تر شدن آن مکان برای فرزند دلبندمان کمک نماییم .

 

طرحهای پوستر کاغذ دیواری با عکس طبیعت:

13893848

 

این نوع از طرحها استفاده های متنوعی دارد این نوع از پوستر های دیواری در لابی هتل ها ،رستوران ها، ادارات ، مراکز درمانی و خانه ها کاربرد زیادی دارد زیرا طبیعت یکی از پر طرفدارترین عکس های مورد علاقه اکثر افراد می باشد و یک منظره زیبا و آرامش بخش به همان اندازه حضور در محیط طبیعت به انسان آرامش می دهند .

در این مجموعه از طرحهای پوستر کاغذ دیواری از طبیعت های مختلف مانند جنگل ها، دریا ها ، دشت ها و یا حتی یک نوع از درخت ویا گل و آبشارها و حتی غروب و ... قرار گرفته است که با توجه به مکان استفاده شما عزیزان می توانید یکی از طرحها را انتخاب و به اندازه دلخواه خود چاپ نمایید و از یک محیط فوق العاده لذت ببرید.

شما عزیزان به هر فصل که علاقه مند هستید کافی  است یکی از طرح های منظره را انتخاب و شادی و نشاط همان فصل را به خانه خود بیاورند همچنین در طرحهای متنوع طبیعت می توانید منظره های مختلف مانند باغ و جنگل و دریا و هریا هر طرح که علاقه دارید انتخاب کنید و زیبایی منزل خود را چندین برابر نمایید .

طرحهای پوستر کاغذ دیواری با عکس های کلاسیک 

 16987508

 

 

این نوع پوستر ها می تواند در اتاق جوانان و نوجوانان مورد استفاده قرار گیرد طرحهایی خاص و زیبا که می تواند اتاق یک جوان یا نوجوان را جلوه و پویایی زیادی ببخشد .طرحهای کلاسیک برای رستوران های خاص و همچنین برای مغازه هایی که خاص هستند نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد .

امروزه برای دکوراسیون مغازه های بوتیک از انواع کاغذ دیواری های کلاسیک استفاده می شود و جلوه و نمای فوق العاده ای به مغازه می دهد . کاغذ دیواری بخاطر طراحی متنوع و رنگ بندی فوق العاده که دست هر سلیقه ای را برای انتخاب باز می گذارد برای دکوراسیون رستوران ها، آرایشگاه ها وحتی در بعضی از شهر بازی های سرپوشیده مورد توجه قرار گرفته است .

همچنین از طرح کاغذ دیواری های کلاسیک برای دکوراسیون مغازه های مبل و تخت فروشی نیزاستفاده می شود کاربرد طرحهای کلاسیک بسیار زیاد است و با توجه به سلیقه هر شخص می تواند یکی از طرحها را انتخاب کرده و به فضای که دارد جلوه خاص و ویژه بدهند

 

 

 

کاغذ دیواری طرح طلایی

15902661

کاغذ دیواری های طرح طلایی که در بین اکثر مردم و بیشتر سلیقه ها از محبوبیت فوق العاده ای برخوردار است آن دسته از کاغذدیواری های که طرح فانتزی و از وسایل های براق مانند مروارید ها نگین ها و نوار های طلایی و طلاکوب برای طرح استفاده شده است.

این طرح را بیشتر برای مغازه های طلافروشی و سالن های عروسی و اتاق عقد و بیشتر خانم هایی که به دکوراسیون های طلایی علاقه دارند انتخاب می کنند و مورد استفاده قرار می دهند این طرح بخاطر روشن بودن و جلوه فو ق العاده آن در بیشتر اتاق عقد و سالن های عروسی برای پشت دکور جایگاه عروس و داماد انتخاب می  شود .

این نوع از کاغذ دیواری برای رستوران هایی که دیزاین های طلایی دارند و یا مسی مورد پسند قرار گرفته است رنگ طلایی بخاطر مکمل بودن و ست کردن با انواع رنگ ها بیشتر از کاغذ های دیگر در خانه ها و انتخاب مردم قرار می گیرد.

طرح های طلایی ترکیبی ازگل  های متنوع یا حیوانات متنوع همراه با مروارید ها ونگین ها برای تزیین آن استفاده شده است .برخی از کاغذ دیواری ها ترکیبی از سه بعدی و طلایی هستند که جلوه زیباتری دارند

قیمت این نوع پوستر ها

قیمت خرید طرح های لایه باز این مجموعه که در سایت این مجموعه وجود دارد

قیمت چاپ هر متر مریع از این طرحها نیز بر اساس متریال های خاص مانند نوع کاغذ که از چه جنس باشد و متراژ آن قابل تغییر است

دیدگاه (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
برای سفارش این طرح یا خرید استند ایستاده طرح با ما تماس بگیرید تلفن ثابت 02156384322 موبایل 09127069936 شبکه های اجتماعی 09353565757