چاپ مستقیم روی اشیاء

کاربرد چاپ فلت بد معمولا در پلکسی ، شیشه ، کامپوزیت  ام دی اف و غیره می باشد اما به خاطر کیفیت بالا و همچنین قدرت مانور در این چاپ گاهی روی اشیاء مختلف نیز از این چاپ استفاده میشود . در زیر نمونه هایی از این کار ها که با چاپ فلت بد انجام میگیرد را اشاره خواهیم کرد..

چاپ روی کتانی و کفش

ست کردن کیف و کفش در بانوان یکی از اصول اولیه در آرایش پوشش میباشد . از همین جهت تولید کنندگان کیف و کفش و حتی فروشندگان تلاش بسیاری در فراهم کردن مواد و متریالی هستند که بتوان برای کیف و کفش بکار برد که تناسب طرح و رنگ هم داشته باشند اما گاهی این مساله میسر نمیشود و نیاز به چاپ روی کیف و کفش با طرح دلخواه میباشد . آوای گلستان افتخار دارد تا با بهترین کیفیت در تولید محصولات کیف و کفش چرمی و کتان و همچنین سایر پارچه ها با تولید کنندگان کیف و کفش همکاری نماید . نمونه کیف و کفشهای چاپ شده توسط این مجموعه در تصاویر زیر نمایش داده میشود .

 و کفش روی کفش3 و کفش2

شاید برای شما کمی باور کردنی نباشد ولی هر سه تصویر حاصل چاپ روی این کتانی ها میباشد . البته کسانی که در این صنف هستند این مساله چندان هم برایشان نا آشنا نیست . لذا در صورت تمایل آمادگی همکاری جهت چاپ روی انواع کفش و کتانی را هم در رده های زنانه و مردانه و حتی چاپ روی کفش و کتانی بچه گانه ال با بالا ترین کیفیت داریم.

چاپ روی کتانی و کفش

 

دیدگاه (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما