تهران - شهرستان بهارستان (جاده ساوه) شهر گلستان ،جنب شهرداری گلستان
وارد شوید
x
یا
x
ثبت
x

یا
Super User

Super User

وب سایت: images/team-1.jpg

تایپوگرافی

امروزه برندسازی و اعتبار سازی برای یک کسب و کار بصورت یک علم گسترش یافته و حتی این مقوله زیر شاخه های خودش را پیدا کرده که قطعا تبلیغات یکی از مهمترین عناصر برندسازی میباشد . در شروع به کار در هر شغل و کسب و کار پس از انتخاب یک اسم و نام تجاری شاید یکی از مسائل که ذهن مدیران کسب و کار را بخود جلب می نماید لوگو و طرح آرم تجاری آن میباشد لذا در این زمینه باید به طراحی لوگو و پروفایل تجاری و حتی پروفایل قسمت های زیر مجموعه کسب و کار نیز اهمیت داد . اغلب شرکت های بزرگ از نشان تجاری خاص و معنا داری استفاده میکنند اما در بیشتر موارد نیز از همان نام تجاری با نوع نوشتار و فونت و چیدمان خاصی برای طراحی لوگو استفاده میشود

بطور کلی از آرایش و چیدمان نوشتاری یک نام تجاری و یا حتی یک جمله اختصاصی به عنوان تایپوگرافی یاد میشود

همانطور که میدانید امروزه در زمینه تبلیغات محیطی یکی از فاکتورهای تاثیر گذار در بازدهی تبلیغات ،ابعاد بزرگ آن میباشد...

امروزه یکی از المان های تبلیغات شهری استفاده از بنرهای تبلیغاتی در سطح شهر روی سازه های مختلف مانند پرتال ها یا بیلبوردها و لمپوست بنرها می باشد .بنر که یکی از فرآورده های نفتی می باشد دارای الیافی در داخل خود می باشد که بصورت تارو پود موجب استحکام و ماندگاری آن می باشد الیاف بکار رفته در بنر موجب می شود تا بنر به سادگی پاره نشود و در مقابل باد و تکان های مختلف مقاومت داشته باشد البته مقاومت بنر به دو عامل بستگی دارد که یکی اُنس و ضخامت آن ودیگری تراکم الیاف و فشردگی آن می باشد .

الف )اُنس :اُنس بنر یکی از مولفه های اصلی تعیین مرغوبیت بنر است بطوری که هر چه اُنس بنر بالا باشد یعنی مقدار چگالی آن بنر در واحد سطح بالاتر است .اُنس بنر به صورت متعارف از 18 اُنس شروع می شود و در اُنس های 9،10،12،15،18 نیز وجود دارد که البته امروزه بیشترین استفاده بنرها از بنرهای 10 و 13 اُنس می باشد .

    لازم به ذکر است که برای صرفه جویی درهزینه در بیشتر سایت ها ی چاپ و مراکز تبلیغاتی برای رقابت با دیگران از بنرهای 19 اُنس و 18 اُنس نیز استفاده می شود اما باید در نظر داشت که این ضخامت از بنر برای مواردی که می خواهیم از آن مدت زیادی استفاده کنیم اصلا مناسب نیست برای بیلبوردها و سازه هایی که نیاز به استحکام و ماندگاری بالایی دارد پیشنهاد می شود که از بنرهای 13 اُنس استفاده شود البته بنرهای 15 اُنس و 18 اُنس اغلب موارد استفاده خاص دارند که مصرف عمومی ندارد مانند بنرهای دوطرفه و یا بنرهای رفلکتیو که غالباً از چگالی و اُنس بالایی برخوردار است .

ب)تراکم بنر: عامل دیگری که در مقاومت بنر موثر می باشد تراکم یا فشردگی تار و پود بنر است که می تواند شاخص مهمی در تعیین ضخامت بنر باشد .برای مثال ممکن است یک بنر از چگالی و مواد مصرفی بالایی برخوردار باشد اما تار و پود کافی برای ایجاد همبستگی بنر را نداشته باشد فشردگی یا تراکم بنرها را معمولا با اعدادی که نشان دهنده تعداد تارو پود یا الیاف عمودی و افقی است نمایش می دهند که شامل دو عدد است که عدد اول تعداد تار و عدد دوم تعداد پود می باشد .

   ج) دو عامل اُنس و ضخامت و تراکم یا فشردگی الیاف صرفاً برای تعیین مقاومت بنر استفاده می شود اما همه موارد مهم در مرغوبیت بنر تنها مقاومت آن نیست .زیرا اگر یک بنر کوتینگ یا مرغوبیت لازم جهت جذب بنر یا پوشش بنر را نداشته باشد کیفیت چاپ آن مطلوب نظر نخواهد بود . کوتینگ بنر شامل استفاده از پوشش و مواردی است که در سطح بنر بکار می رود تا بنر بیشترین چسبندگی وجذب را برای جوهر داشته باشد .کوتینگ بنر به دو صورت می باشد که می تواند بنر را مات و براق نشان دهد . لذا اغلب بنر ها را با مولفه مات و براق بودن معرفی می کنند به همین خاطر است که پشت بنر نمی توان برای چاپ روی آن استفاده کرد زیرا فاقد کوتینگ بر سطح زیرین آن است و اگر به صورت پشت بنر چاپ صورت گیرد کیفیت آن بسیار نامرغوب خواهد بود .

موارد مشابه چاپ استیکر /چاپ وینیل /چاپ سولیت/چاپ بنر/ بنر تولد

دوشنبه, 27 ارديبهشت 809

یکی از سوالات متداول برای کسانی که برای اولین بار با عناوین بنر و فلکسی آشنا می شوند مفهوم فلکسی و بنر است و تفاوت این دومفهوم در چیست و چه مزیت هایی نسبت به هم

به جرأت می‌توان گفت امروزه مخصوصاً در کشورهایی که ساز و کار تبلیغاتی چندان که باید از فضای مجازی و الکترونیک استفاده نمی‌کند بنر عمده ترین ابزار تبلیغاتی می‌باشد که در موارد
متاسفانه در ابتدای این مقاله باید نکته ای را یاد آور شویم که با توجه به مصرف زیاد بنر و ملزومات چاپ و تبلیغات تا کنون اقدام و اراده مناسبی برای تولید محصولات بنر
 علت قیمت بالاتر بنر و فلکس عرض 4.2 , 5 متر شاید برای شما هم پیش آمده باشد که تابلو یا چاپی داشته باشیم که عرض آن بیش از ۳۲۰ سانتیمتر باشد.و مراکز خدمات چاپ فلکس و بنر اغلب قادر به چاپ آن نباشند لذا شما باید به مراکزی مراجعه کنید که قادر به ارائه این خدمات باشند ، اما این مراکز اغلب برای ارائه خدمات هزینه بیشتری را دریافت می نمایند اما به راستی علت آن چیست؟
قیمت بالاتر بنر و فلکس عرض ۵ متر  علت های متفاوتی را دارد که می‌توان موارد زیر را ذکر کرد
کم بودن دستگاه هایی که توان تولید مدیا عرض  بالا را دارند یکی از علت های این مسئله می باشد همانطور که میدانید هرچقدر عرضه یک محصول کم باشد تاثیر آن بر روی قیمت محصول معکوس است و در این مورد نیز قضیه مستثنا نیست.
 ۲ )  پایین بودن سرعت تولید دستگاه‌هایی که مدیا یا بنر عرض ۴ و ۵ متر تولید می کنند نیز عامل دیگری برای عرضه کم و قیمت بالاتر این محصول می باشد هزینه حمل و نقل بالاتر از جمله یکی دیگر از عوامل افزایش هزینه مدیا با  عرض بالا می باشد زیرا این بنر ها یا فلکسی در کانتینرهای ۲۰ فوت جای نمی شود و حتماً باید از کانتینر ۴۰ فوت استفاده شود و در حمل و نقل و جابجایی های درون شهری نیز با وانت و وسایل نقلیه کوچکتر امکان جابجایی برای بیش از دو رول وجود ندارد و حتما باید از وسایل نقلیه بزرگتر و یا وانت های با ظرفیت ۲ تن استفاده شود
 3) عملیات اجرا و چاپ مشکل‌تر را می توان یکی دیگر از عوامل گرانتر بودن بنرهای عرض بالا دانست بدین ترتیب که شما در یک سایت چاپ میتوانید برای عرض‌های پایین یک و یا نهایتاً دو نفر را مسئول چاپ قرار دهید اما برای یک  دستگاه مثل فلکس عرض ۵ متر و جا به جایی آن اصلا نمی توانیم از دو نفر استفاده کنیم چون وزن رول بسیار بالاست این مدیا حدودا بالای ۳۰۰ کیلوگرم می باشد و امکان جابجایی آن برای دو نفر فوق العاده سخت است حتی گاهی از تجهیزاتی مانند جرثقیل دستی و یا لیفتراک برای سوار کردن آن روی دستگاه استفاده می‌شود.
4)ریسک بالا برای تحویل چاپ
گاهی سوال پیش می آید که چه تفاوتی در چاپ عرض پایین و عرض بالا وجود دارد که ریسک بالای آن از عوامل افزایش قیمت می باشد در جواب باید اشاره به این داشت که همواره در مراحل چاپ این امکان وجود دارد که به علت  های متفاوت از جمله خطای انسانی و یا خطای دستگاه چاپ مانند هد گرفتگی یا نوسان برق و هرگونه حادثه اجتناب ناپذیر دیگری دچار اشکال گردد بطور مثال این را در نظر بگیریم که بخواهیم  20 تخته بنر را در ابعاد یک متر در دومتر چاپ کنید که حدود سه ساعت از زمان دستگاه را پر میکند اگر در این سه ساعت یکبار خطای انسانی و یا دستگاه اتفاق بیفتد نهایتاً یک تخته بنر ۲ متری خراب می شود که درصد خطای  پایینی میباشد و قابل جبران است و از سود بنر های دیگر می توان جبران کرد اما اگر یک بنر ۴ متر به طول ۱۰ متر را داشته باشیم دقیقاً به همان متراژ بیست تخته بنر قبلی میباشد اما در صورت هرگونه خطا یک تخته بنر بزرگ به مساحت ۴۰ متر مربع مرجوع خواهد شد که با توجه به متراژ بالا و هزینه مضاعف این مدیا ها ریسک انجام چاپ بالا می رود.
5)قیمت بالای دستگاه های چاپ بنر و فلکس عرض ۵ متر یکی دیگر از عوامل افزایش قیمت محصول می باشد این را در نظر بگیرید که امروزه با هزینه بسیار کمی می‌توان یک دستگاه چاپ و بنر با اندازه ۳.2 متر  تهیه کرد و در یک فضای کوچک از آن استفاده کرد اما این را در نظر بگیریم که برای تهیه یک دستگاه بنر و فلکس عرض ۵ متر ما نیاز به 4 برابر مبلغ دستگاه بنر با عرض کوچکتر لازم داریم و در ضمن فضایی که نیاز دارید دو برابر بزرگتر از فضای قبلی میباشد همین عامل باعث می شود که یک تولید کننده چاپ بنر  با توجه به سرمایه‌ای که در آنجا قرار داده انتظار سود بیشتری را نیز داشته باشد.
با همه این موارد آوای گلستان تخصصی ترین مرکز چاپ بنر و فلکس عرض ۴ و ۵ متر در تهران این اطمینان را به شما مشتریان عزیز می دهد که  این مجموعه نازلترین مبلغ را با کیفیت مناسب برای شما در نظر خواهد گرفت.
دوشنبه, 08 اسفند 776
چاپ فلت بد - چاپ روی اجسام چاپ روی قطعات از جمله مصارف چاپ یو وی را می توان در چاپ روی قطعات صنعتی نام برد . یکی از دغدغه صاحبان مشاغل چاپ روی قطعات و محصولات تولید خود می باشد اما گاها این مساله بخاطر نوع جنس و ابعاد متریال کمی مشکل به نظر می رسد . . چاپ مستقیم روی قطعات از جمله مواردی است که جلوه و زیبایی خاصی به آن میدهد . آوای گلستان افتخار دارد تا چاپ روی اجسام مسطح از جمله چاپ روی فلزات و قطعات پلاستیکی را با کیفیت فوق العاده برای شما انجام دهد. این مرکز علاوه بر اینکه در جنوب تهران تنها مرکز چاپ فلکس و بنر عرض 5 متر و عرض بالا می باشد تنها مرکز چاپ فلت بد و یو وی نیز هست . برای چاپ مستقیم روی قطعات و فلت بد کافیست یک سطح صاف از محصول تولید شده یا ورق و قطعه مورد نظر را انتخاب نمایید تا از اثر فوق العاده ای که پدید خواهد آمد لذت ببرید.
دوشنبه, 08 اسفند 776
یکی از جذابیت های صنعت چاپ استفاده از آن روی اجسام طبیعی مانند سنگ و سرامیک می باشد ، مجموعه آوای گلستان برای شما عزیزان دستگاه چاپ یو وی و فلت بد را فراهم آورده تا با استفاده از این دستگاه تمایلات مشتری در مورد چاپ مستقیم روی فلت بد برطرف نماید . چاپ فلت بد با استفاده از سیستم یو وی جوهر را با خود سنگ بصورت یکپارچه در خواهد آورد . از این امکان بیشتر در مواردی که بخواهیم یک سنگ تزئینی و یا چاپ یک طرح روی یک سرامیک استفاده می کنیم . گاهی اوقات ممکن است شما بخواهید برای استحکام و مقاومت چاپ روی سنگ از یک لایه محافظ نیز استفاده کنید که ما برای شما این امکان را نیز بر آورده کرده ایم . در زیر یک نمونه از چاپ روی سنگ را نمایش خواهیم داد . البته کار بردهای این دستگاه فراتر از نمونه نمایش داده شده است.
دوشنبه, 08 اسفند 776
چاپ فلت بد - چاپ روی اجسام چاپ روی چوب یکی از اقلامی که همیشه انسان از دیر باز با آن سر و کار داشته چوب بوده و بی شک استفاده های بسیاری از آن برده است . با وجود پیدایش مواد امروزی و اجسامی مث پلاستیک ، شیشه ،مواد پلی کربنات و غیره هنوز هم چوب از ارزش بالایی برخوردار است و همگان دوست دارند از آثار چوبی در دکوراسیون محیط خود استفاده کنند. چاپ مستقیم روی چوب از جمله مواردی است که جلوه و زیبایی خاصی به آن میدهد . آوای گلستان افتخار دارد تا چاپ روی اجسام مسطح از جمله چاپ روی ام دی اف و چوب را با کیفیت فوق العاده برای شما انجام دهد. این مرکز علاوه بر اینکه در جنوب تهران تنها مرکز چاپ فلکس و بنر عرض 5 متر و عرض بالا می باشد تنها مرکز چاپ فلت بد و یو وی نیز هست . برای چاپ مستقیم روی چوب و فلت بد کافیست یک سطح صاف از چوب یا ام دی اف را انتخاب نمایید تا از اثر فوقالعاده ای که پدید خواهد آمد لذت ببرید.

Super User


  • تهران - جاده ساوه (شهرستان بهارستان ) شهر گلستان ، جبن شهرداری گلستان

  • دفتر مرکزی » 56384322(021)
    تلگرام » 09127069936

  • ایمیل » Ava.golestan@gmail.com
    سایت » www.avagolestan.ir

پشتیبانی واتساپ

سلام! برای گفتگو در واتساپ یکی از نمایندگان ما در زیر را انتخاب و روی نام آن کلیک کنید .

با ما در واتساپ چت کنید.
Close and go back to page

برای بهبود عملکرد سایت، این سایت از کوکی استفاده می کند و شما با ادامه استفاده موافقت خود را اعلام کرده اید

چاپ فلکـس و بنر

عرض 5 متــــر

اگر تصمیم به چاپ بنــر یا فلکس با عرض بیشتر

از3/2  متر دارید حتما با ما مشورت کنید

09127069936 شیرزاد

لیست قیمت محصولات