تهران - شهرستان بهارستان (جاده ساوه) شهر گلستان ،جنب شهرداری گلستان
وارد شوید
x
یا
x
ثبت
x

یا

بنر عرض بالا

  چهارشنبه, 29 -2670

 چاپ بنر تا عرض 5 متر

چاپ بنر عرض بالا قلم چیاهمیت تبلیغات و استفاده از بیلبورد های بزرگ موجب شده که استفاده از بنر های یکپارچه و با عرض بالا رایج شود.و کسانی که در عرصه تبلیغات فعالیت دارند به اهمیت این موضوع پی ببرند . اما هزینه ای که برای این نوع بنر ها می شود کمی متفاوت تر از بنر های عادی است که موجب شده گاها برخی افراد به گمان صرفه جویی در هزینه از بنر های وصله شده یا دوتکه و گاها چند تکه استفاده کنند . اما در نهایت همین افراد متوجه این موضوع می شوند که نه تنها هزینه انجام شده کمتر نمیشود لیکن آن وجاهت و زیبایی که یک تبلیغ باید داشته باشد را نیز ندارند . در این متن به نمونه هایی از بنر هایی که از دو تکه مجزا استفاده شده اشاره و تصویر مربوطه را قرار داده ایم .
نمونه بنر دو تیکه که نشان میدهد حتی برای چاپ های مناسبتی که زمان کمی اکران میگردد نیز مناسب نمی باشد ، در این بنر مشاهده میکنید که به علت استفاده کردن از بنر عرض پایین و چسباندن آن این بنر بعد از نصب آسیب دیده و از وسط پاره شده است . که موجب شده تا هم چاپ طرح دوباره تکرار شود و همچنین هزینه نصب دوباره انجام شود و در ضمن یک منظره بد نیز تا چند روز بجای یک طرح زیبا دیده شود . حال این را در نظر بگیرید اگر این تابلو یک تابلو تبلیغاتی بود در طی این مدت هزینه اکران تابلو نیز به این هزینه های هدر رفته اضافه میشد.
این مرکز توانسته با پایین آوردن قیمت حتی بنر های عرض 5 و 4 را نیز با قیمت بسیار پایین در اختیار مشتریان محترم قرار دهد . امیدواریم که بتوانیم بیش از پیش در ارائه خدمت پیشتاز باشیم.


برای اطلاع از قیمت چاپ بنر عرض بالا (5 متر و 4.2 متر) و سایر قیمتها به لینک مربوطه در همین سایت مراجعه نمایید

 

لیست قیمت بنر و فلکس عرض 4.2 تا 5 متر

توضیح

قیمت به تومان

شرح کالا

استار و یا ونگ پونگ

50000

فلکس کره ای

18 انس GLP

40000

فلکسس چینی

استار کره و یا ونگ پونگ

35000

بنر 13 انس کره ای

بنر   GLP

30000

بنر 13 انس چینی

استار کره و یا ونگ پونگ

30000

بنر 10 انس کره ای

بنر   GLP

25000

بنر 10 انس چینی

قیمت های درج شده در تاریخ 97/8/15 به روز رسانی گردید

لیست قیمت بنر و فلکس عرض 1 تا 3.2 متر

توضیح

قیمت به تومان

شرح کالا

استار وونگ پونگ

45000

فلکس کره ای

18 انس GLP

35000

فلکس چینی

استار کره و یا ونگ پونگ

30000

بنر 13 انس کره ای

بنر  GLP

25000

بنر 13 انس چینی

استار کره و یا ونگ پونگ

25000

بنر 10 انس کره ای

بنر  GLP

17000

بنر 10 انس چینی

 لازم به توضیح است که قیمت های درج شده در سایر سایت های اینترنتی اغلب بسیار بالاتر و متفاوت تر از این قیمت ها می باشد و این تنها بخاطر سیاست جلب رضایت مشتری میباشد و قطعا کیفیت محصولات را فدای قیمت پایین تر محصولات خود نخواهیم کرد.

نکات لازم جهت توضیح در باره بنر عرض 5 متر:

  • اغلب کسانی که توان ارائه خدمات عرض 5 متر را ندارند ممکن است در جهت جذب مشتری نکاتی را اعلام نمایند از جمله اینکه میتوان با ولد کردن (چسباندن بنر) این نقیصه را برطرف کرد ، اما تجربه ما و تصاویری که نمایش داده شده گواه این است که این مطلب اساسا نادرست میباشد.
  • از مرکز چاپ و سایتی که خدمات دریافت میکنید مطمئن شوید . ممکن است مرکز مورد نظر این تجهیزات را دارا نباشد و نقش واسطه را ایفا نماید که این مساله برای شما بار مالی به همراه خواهد داشت
  • عرض های متداول بنر و فلکس عرض بالا 3.8 و 4.2 و 5 متر میباشد لذا در مواردی که ابعاد کار شما متفاوت باشد اصطلاحا هزینه پرت کار و دور ریز بنربه عهده مشتری میباشد.
  • ارسال محصولات به تمام نقاط کشور صورت میگیرد و البته هزینه ارسال تا باربری توسط این مرکز دریافت و الباقی آن برای شهرستان ها توسط شرکت های باربری دریافت میشود

برای دیدن سایر خدمات چاپ فلکس و بنر آوای گلستان به منوی خدمات مراجعه فرمایید.

کلیک: 764 بار - بروزرسانی در چهارشنبه, 01 خرداد 1398
مدیر سایت

در زمینه کدنویسی UI و تجربه کاربری فعالیت می کنم و تلاشم برای فراهم کردن قالب هایی است که ساده تر توسط مدیران سایت بروز شوند

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

دیدگاه (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

دکمه تماس تلگرام

خانه

برای بهبود عملکرد سایت، این سایت از کوکی استفاده می کند و شما با ادامه استفاده موافقت خود را اعلام کرده اید

چاپ فلکـس و بنر

عرض 5 متــــر

اگر تصمیم به چاپ بنــر یا فلکس با عرض بیشتر

از3/2  متر دارید حتما با ما مشورت کنید

09127069936 شیرزاد

لیست قیمت محصولات